Saha görsel & eğitim takip ve skorlama platformuSaha görsel kontrol ve takip yönetimi

Tanımlı bir kontrol formu üzerinden, saha görselliğinin denetlenip, eksikliklerle ilgili aksiyon alınmasını sağlayan B2B platformdur.

Kullanıcılar kontrol formları üzerinden, sahada belirlenen alanlar için görsellikle ilgili tespit ve taleplerde bulunur, kullanıcıların girdiği tespitler ilgili kullanıcılara aksiyon olarak atanır. Bu tespit girişleri ve aksiyonların tamamlanması ile sahadaki görseller ile ilgili skor dataları oluşturulur, bu sayede sahaların performansları hesaplanır. Sonrasında tespit ve aksiyonların takip edilip, raporlanması sağlanır.

Bu modül sayesinde;

 • Şirketler sahadaki görsel standartları ile ilgili eksiklikleri zamanında tespit etme ve bu eksikliklerle ilgili zamanında aksiyon alma imkanı bulurlar.
 • Görsellerle ilgili girilen tespit ve bu tespitle ilgili alınan aksiyonlar, online bir platformda kayıt altına alınarak raporlanmış olur
 • Şirketler doldurulan kontrol formları sonucunda oluşan skorlar sayesinde, sahaların görsel standart performanslarını elde etmiş olur.


 • Saha eğitim ve skorlama platformu

  Eğitim ekiplerinin, web tabanlı bir platform üzerinden eğitimlerini planladıkları, eğitim sonuçlarını girdikleri ve eğitimler sonucunda sertifika işlemlerinin yapıldığı B2B uygulamadır.

  Platform sayesinde, eğitim takvimleri online platform üzerinden yönetilir, personellerin eğitim katılım durumları ve skorları raporlanır. Eğitimler sonucunda personeller için başarı sertifikaları oluşturularak gönderilmesi sağlanır.

  Bu modül sayesinde;

  • Şirketlerdeki personellerin eğitim planları online bir platform üzerinden yönetilmiş olur.
  • Eğitim sonuçları sisteme girilerek, personellerin performans durumları raporlanır.
  • Personellerin başarı durumlarına göre, sistem üzerinden sertifikaları üretilerek gönderilir.

Daha ayrıntılı bilgi ister misin?


 
 

Sosyal medya'da bulusalim

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Bize Ulasin

Esentepe Mah. Talatpasa cad.
No:5 Iç Kapi : 1
Sisli / Istanbul

Ispanya Ofis

Carrer Consell de Cent,
No:96, P:1-2, CP: 08015
Barcelona, Ispanya

T: +(34) 677070871

Ingiltere Ofis

C/O Ida&Co Building 3,
Chiswick Business Park,
566 Chiswick High Road
W4 5YA
Londra, Ingiltere

T: +44 (0) 7907 526005