E-Ticaret çözümleri

Neden e-Ticaret?

1990’larla birlikte internet kullanımının artmasıyla gitgide büyüyen e-Ticaret, bugün ulaştığı noktada artık üretici ve tüketiciler için vazgeçilmezdir. Geleneksel ticarete göre daha hızlı ve daha etkili çözümler sunan e-Ticaret, iş yükünü azaltır ve üretkenlik sağlar.

Tecrübesiyle Pixelsoftoffice, büyüyen e-Ticaret sektöründeki iş ortaklarına daha etkili hizmet sunmayı ilke edinmiştir. B2B ve B2C çözümleriyle, sıradan e-Ticaret anlayışından daha fazlasını vaat eder. Pixelsoftoffice’in müşteri odaklı yapısı entegrasyona önem verir, beraber çalıştığı kurumların e-Ticaret altyapısını ERP (Kurumsal Kaynak Planması) sistemleriyle çalışabilmesine olanak tanır.

Adım adım e-Ticaret...


Başarılı ve etkili bir e-Ticaret için izlenmesi gereken yollar kısaca şöyledir:

1)    Planlama ve başlangıç altyapısının hazırlanması

Planlama, geleceğe bakma ve olası seçenekleri saptama sürecidir, özetle geleceği düşünmektir. Bu sebeple Pixelsoftoffice, daha işin başında devreye girer ve işiniz için size en doğru planlamayı sunar. Planlama ile birlikte, e-Ticaret’in müşteri boyutunda öne çıkan tüketim alışkanlıklarını takip etmek, ancak doğru bir yazılım ve sağlam bir altyapı ile mümkün olur. Veri madenciliği yazılımları konusunda tecrübesiyle Pixelsoftoffice, alışveriş alışkanlıkları ve kampanya yönetimi gibi farklı konularda iş ortaklarını akıllı yazılım çözümlerle tanıştırır.

2)    e-Ticaret projelerinin hayata geçirilmesi

Pixelsoftoffice, her kullanıcının rahatlıkla faydalanabilmesi için arayüzlerin basit ve anlaşılır olmasına dikkat eder. Site içeriğinin, kullanıcı panelinden yürütülmesini sağlar. Sosya medya ile entegre olmasına önem verir. Gerektiğinde Pixelsoftoffice, isteğe özel çözümler sunar. Örneğin; hediye kuponları, kampanyalar, e-mailling süreçleri vb.

3)    Gerçekleşen projelerin takip edilmesi

Pixelsoftoffice’in deneyimli ekibi, projelerin gerçekleştirilmesi evresinde gösterdiği önemi, gerçekleşen e-Ticaret projelerin takibi için de gösterir. Çünkü her projede Kusursuz Müşteri Hizmeti anlayışını uygular. Projelerin analiz edilip doğru stratejilerle yazılması kadar hayata geçirilmesi sonrasında da desteklenmesinin önemini bilir.

Kısaca Pixelsoftoffice sadece projeleri hayata geçirmez, kurum ve şirketlerin kendi içlerindeki verimlilik ve işlerin denetlenmesi ile ilgili etkinliğin arttırılmasını, operasyon maliyetinin azaltılmasını ve müşteri memnuniyetinin kazanılmasını da hayat geçirir.

Selamlique E-Ticaret Sitesi

Daha ayrıntılı bilgi ister misin?


 
 

Sosyal medya'da buluşalım

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Bize Ulaşın

Kore şehitleri Cad.
Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sok.
Engin İş Merkezi
No: 20/6 Kat:4
Zincirlikuyu / İstanbul

T: +(90) 212 356 07 70
F: +(90) 212 356 07 67

İspanya Ofis

Carrer Consell de Cent,
No:96, P:1-2, CP: 08015
Barcelona, İspanya

T: +(34) 677070871

İngiltere Ofis

17 Green Lanes
Londra, İngiltere, N16 9BS

T: +44 (0) 7907 526005