Kullanım Hakları

Bu İnternet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece PİKSEL TASARIM İLETİŞİM VE BİLİŞİM LTD.ŞTİ 'ye aittir.

Bilgiler, PİKSEL TASARIM İLETİŞİM VE BİLİŞİM LTD.ŞTİ 'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. PİKSEL TASARIM İLETİŞİM VE BİLİŞİM LTD.ŞTİ.bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle PİKSEL TASARIM İLETİŞİM VE BİLİŞİM LTD.ŞTİ. üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu İnternet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, PİKSEL TASARIM İLETİŞİM VE BİLİŞİM LTD.ŞTİ.ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu İnternet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer İnternet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri PİKSEL TASARIM İLETİŞİM VE BİLİŞİM LTD.ŞTİ.tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

PİKSEL TASARIM İLETİŞİM VE BİLİŞİM LTD.ŞTİ, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 
 

Sosyal medya'da bulusalim

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Bize Ulasin

Esentepe Mah. Talatpasa cad.
No:5 Iç Kapi : 1
Sisli / Istanbul

Ispanya Ofis

Carrer Consell de Cent,
No:96, P:1-2, CP: 08015
Barcelona, Ispanya

T: +(34) 677070871

Ingiltere Ofis

C/O Ida&Co Building 3,
Chiswick Business Park,
566 Chiswick High Road
W4 5YA
Londra, Ingiltere

T: +44 (0) 7907 526005