İş süreçleri yönetimi

Kurum ve şirketlerin müşterilerine sundukları her mal ve hizmet bir sürecin sonucudur. Bu nedenle ürün veya hizmeti müşterilerin beklenti ve isteklerini karşılamak ve daha az maliyetli şekilde sonuca varmak için tüm süreci incelemek gerekir.

“İş Süreçleri Yönetimi”, kalite ve verimliliğin artmasını; işlerin tanımlı bir akış içinde ”hızlı, doğru ve kesintisiz” yol almasını sağlar.

İş Süreci Yönetim Sistemi

Pixelsoftoffice’in sunduğu "İş Süreci Yönetim Sistemi" hizmeti,

  • Kurum ve şirketlerin iş süreçlerini dijital ortamda takip edilebilmesini sağlar. Böylece tanımlanan ürünlerin onaylanması, dağıtımı ve stoklanması kontrol altına alınır,
  • Öncelikli olarak var olan faaliyetlere uygulanabilir kurallar getirir. Özellikle tedarik ve lojistik basamaklarındaki karmaşık işleyişi idare etmeyi kolaylaştırır,
  • Süreç maliyetlerini minimuma çeker,
  • İhtiyaca cevap verecek ölçüde esnektir, farklı sektörlerden farklı gereksinimler için kullanılabilir,
  • Erişilebilir içeriği sayesinde, kurum ve şirketlerin iş süreçlerinde ortaya çıkan problemleri gözlemler ve özel çözümler üretilmesini sağlar.


Bu süreçte iş takibi için gerekli özgün yazılım, Pixesoftoffice’in deneyimli ekibi tarafından analiz yöntemi kullanılarak hayata geçirilir. Proje sadece web tabanlı bir uygulama olmaktan öte doğal gereksinim sonucu mobil tabanlı bir uygulama olarakda kullanılır. Böylece, kullanıcılar projelerinin takibini hızlı ve erişilebilir bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Bayi Tedarik Zinciri Yönetimi

Daha ayrıntılı bilgi ister misin?


 
 

Sosyal medya'da bulusalim

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Bize Ulasin

Esentepe Mah. Talatpasa cad.
No:5 Iç Kapi : 1
Sisli / Istanbul

Ispanya Ofis

Carrer Consell de Cent,
No:96, P:1-2, CP: 08015
Barcelona, Ispanya

T: +(34) 677070871

Ingiltere Ofis

C/O Ida&Co Building 3,
Chiswick Business Park,
566 Chiswick High Road
W4 5YA
Londra, Ingiltere

T: +44 (0) 7907 526005