Gerek yazılım geliştirme yaklaşımları gerekse çalışmalar esnasındaki sabırlı ve müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı şu ana kadar benzer birçok firmayla çalışmış biri olarak tüm Pixelsoftoffice ailesine teşekkür ediyorum. Pixelsoftoffice'i farklı kılan yazılım geliştirme ve müşteri memnuniyetine gösterdiği önem dışında sinerjik iş yaklaşımıyla projelere sahip çıkması ve geniş bir perspektifle çözüm üretebilmesidir.

Nevzat Aydın, Trabzonspor Yöneticisi, Yemeksepeti - Ceo
Yaklaşık 3 senedir birlikte çalışmayı sürdürdüğümüz Pixelsoftoffice’in çözüm odaklı, hızlı, sabırlı ve güler yüzlü yaklaşımları birlikte yürütülen projelerimizin uzun ömürlü ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktadır. Bu güzel aileye sundukları kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyeti konusunda gösterdikleri önem için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ceren Erk, Akbank, İç İletişim Yöneticisi
Pixelsoftoffice ekibine, firmamız ve müşterilerimize sunmuş oldukları yüksek kaliteli ve zamanında tamamlanan yazılım ve uygulama hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Daha nice yeni projelerde birlikte çalışmak dileğiyle,

Derya Şendil, Sanal Mağaza A.Ş., Genel Müdür
Pixelsoftoffice, çok profesyonel bir web ajansı. İnternette var olmak, sadece bir web sitesine sahip olmaktan çok daha fazlasını gerektiriyor ve Pixelsoftoffice bu bakımdan hem teknik hem stratejik anlamda sunduğu mükemmel çözümler, ekip üyelerinin sahip olduğu engin bilgi, deneyimler ve kusursuz hizmetleriyle müşterilerine en iyi şekilde destek oluyor ve başarılarına ciddi katkı sağlıyor.

Ender Bozkurt, Novatemed
 
 

Sosyal medya'da buluşalım

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Bize Ulaşın

Kore şehitleri Cad.
Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sok.
Engin İş Merkezi
No: 20/6 Kat:4
Zincirlikuyu / İstanbul

T: +(90) 212 356 07 70
F: +(90) 212 356 07 67

İspanya Ofis

Carrer Consell de Cent,
No:96, P:1-2, CP: 08015
Barcelona, İspanya

T: +(34) 677070871

İngiltere Ofis

17 Green Lanes
Londra, İngiltere, N16 9BS

T: +44 (0) 7907 526005