Biz kimiz

Kurumsal pazarlama ve web tabanlı iş çözümleri alanında hizmet vermek üzere kurulan Pixelsoftoffice, ihtiyaca uygun çözümler sunan, web tabanlı projeler geliştiren bir yazılım şirketidir.

Aynı anda birçok projeyi bir arada gerçekleştirebilecek bilgi, birikim ve her biri alanında donanımlı ekibiyle Pixelsoftoffice, kurumsal şirket ve markalara doğru, hızlı ve akılda kalıcı interaktif çözümler geliştirir.

Pixelsoftoffice, ticaret ve pazarlama dünyasında hızla yaşanan değişimleri yakından takip eder. İş ortaklarına; e-ticaret çözümleri, iş süreci yönetimi, kurumsal web portal, web sitesi optimizasyonu ve yönetilmesi gibi birçok alanda zaman ve trendlerin çok ötesinde çözümler üretir. Olasılığa yer vermeyen geniş kapsamlı projeleriyle, birlikte çalıştığı şirketlerin verimliliğini arttırır. Performanslarını yükseltir, her zaman rakiplerinin bir adım önünde yer almalarını sağlar.

Hizmet verdiği kurumlar arasında Coca Cola, BP, Philip Morris, Lufthansa ve Kütahya Grubu gibi Türkiye ve dünyanın önde gelen markaları yer almaktadır. Web tabanlı kurumsal çözümlerin yanı sıra Pixelsoftoffice, mobil tabanlı projeleri ve günümüzde önemi gitgide artan "müşteri sadakati" ve "müşteri ilişkileri yönetimi" alanında sunduğu hizmetleri ile de tanınmaktadır.

Kısaca; Pixelsoftoffice, sizin sesinize kulak vermek ve sesinizi daha da ileri taşımak için burada!

Daha ayrıntılı bilgi ister misin?


 
 

Sosyal medya'da bulusalim

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Bize Ulasin

Esentepe Mah. Talatpasa cad.
No:5 Iç Kapi : 1
Sisli / Istanbul

Ispanya Ofis

Carrer Consell de Cent,
No:96, P:1-2, CP: 08015
Barcelona, Ispanya

T: +(34) 677070871

Ingiltere Ofis

C/O Ida&Co Building 3,
Chiswick Business Park,
566 Chiswick High Road
W4 5YA
Londra, Ingiltere

T: +44 (0) 7907 526005