Aytemiz Kıyafet Sipariş Portalı Yayına! - 13/04/2022

Aytemiz Bayilerinin üniforma siparişlerini verdiği, Kıyafet Sipariş Portalı yayına alındı. Portal SAP ve kargo firması entegrasyonu ile stok planlama, sipariş ve sevkiyat sürecinde operasyonel verimlilik sağlıyor.

Haremlique ve Alamer E-ticaret Siteleri Yayında! - 29/10/2018

Haremlique ve Haremlique a la mer İstanbul E-ticaret siteleri yayında! Pixelsoftoffice bünyesinde tasarlanan Haremlique ve Haremlique a la mer e-ticaret siteleri kullanıcılarına kendi tasarımlarını oluşturabilmelerine imkan sağlayan ''Özelleştirilebilir ürün'' alt yapısıyla yayına geçti!

KOTON için Rakip Analiz Projesi - 05/03/2018

Muhtemel rakip firmaların offline ve online platformlardan en çok tercih edilen kategori ve ürün bazlı satış verilerinin alınıp, bunlar üzerinden farklı rapor ve aksiyonların alınabileceği bir web platformu hazırlanmıştır.

BP İçin Yeni Mobil Uygulamamız: SalesApp ! - 01/03/2018

BP için Saha ekiplerinin kullanacağı, Türkiye ve bölge kırılımlarına ve satış organizasyonlarınnın yetkilerine göre satış ve müşteri memnuniyeti performans raporlarının gösterildiği react tabanlı bir mobil uygulama hazırlandı.

İş Süreçleri Yönetiminde Yeni Projemiz : BP Contract Analyzer - 01/03/2018

BP için bayileri ile yaptıkları sözleşme verilerini web tabanlı bir platformda toplayıp, sözleşmeler üzerindeki fatura ve ödeme planlarının takip edileceği bir platform hazırlandı.

Brandalis Web Site Yayında! - 06/12/2016

Brandalis artık Web'de! Favori markalarını paylaş & takip et ! Moda, spor, kozmetik, teknoloji, otomotiv, yeme içme eğlence Lovemark içeriklerine www.brandalis.com adresinden ulaşabilirsiniz !

Brandalis IOS Uygulaması Yayında! - 04/11/2016

Brandalis IOS uygulaması App Store'da sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Favori markalarını paylaş & takip et ! Moda, spor, kozmetik, teknoloji, otomotiv, yeme içme eğlence Lovemark içerikleri artık IOS'da !

Selamlique Kapsül Android ve IOS Uygulamaları Yayında! - 29/07/2016

Mobil uygulama üzerinden Android işletim sistemi kullanıcıları, firmanın yeni ürünleri olan Kahve Kapsüllerini hızlıca satın alabiliyor.

Selamlique İstanbul E-Ticaret Sitesi Yenilendi! - 08/04/2016

Selamlique Istanbul yenilenen e-ticaret alt yapısı ve tasarımı ile ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor...

Flowerbox E-Ticaret Sitesi Yayında! - 05/04/2016

Bir girişim projesi olan Flowerbox e-ticaret sitesinin tasarım ve alt yapı çalışmaları tamamlanarak yayına alındı.

Koçtaş ile Yeni Bir Share Point Projesi! - 29/12/2015

Koçtaş, SharePoint platfomunda geliştirilecek iç iletişim danışmanlığı için bizi tercih etti!

BP Eğitim Takip Uygulaması yayında! - 30/11/2014

BP için hazırlamış olduğumuz Eğitim Takip Uygulaması sayesinde artık BP personellerinin almış olduğu eğitimler ve bu eğitimlerde göstermiş oldukları performanslar Türkiye, bölge ve istasyon bazlı raporlanarak web tabanlı bir platformda takip edilebilmektedir.

İstasyon Görsel Standartlar Takip ve Kontrol Programı tamamlandı! - 22/09/2014

BP için hazırlamış olduğumuz İstasyon Görsel Standartlar Takip ve Kontrol Programı sayesinde Pazarlama bölümü istasyonlarının reklam ve uygulama değerlerinin ölçümlenmesiyle birlikte Türkiye,Bölge, İstasyon bazında performans raporlarını web tabanlı bir platform üzerinden takip edebiliyor.

Evreka World Tasarımı Yenilendi! - 01/07/2014

Coca Cola İçecek için hazırlamış olduğumuz, Evreka World (Toplu sipariş yönetimi portalı) tasarımı yenilendi!

StandART Projesi Yayında! - 01/06/2014

CCI ekipleri için CCI görsel standartlarına kolayca ulaşabilmeleri ve doküman paylaşabilmeleri amacıyla bir platform hazırlandı. Ayrıca CCI ekipleri müşterilerinin kullandığı menü, afiş gibi görselleri bu platform üzerinden ihtiyaca özel kendileri hazırlayarak, baskıya gönderebiliyor. Ekipler birbirlerinin hazırladığı görsellere ulaşabiliyorlar. Böylece bu görsellerin farklı bir ekip tarafından hazırlanması için kullanılan zaman ve insan kaynağından tasarruf edilmiş olunuyor.

Yeni bir iş birliği: Cavo Otomotiv İş Süreçleri Yönetimi - 05/05/2014

Cavo Otomotiv için iş süreci ve doküman yönetimi çalışmalarına başladık. Bu proje sayesinde, Cavo ekibi üretime aldıkları projelerin sürecini online bir platform üzerinden yönetip, proje ile ilgili tüm dokümanlara tek platform üzerinden ulaşabilecekler.
 
 

Sosyal medya'da bulusalim

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Bize Ulasin

Esentepe Mah. Talatpasa cad.
No:5 Iç Kapi : 1
Sisli / Istanbul

Ispanya Ofis

Carrer Consell de Cent,
No:96, P:1-2, CP: 08015
Barcelona, Ispanya

T: +(34) 677070871

Ingiltere Ofis

C/O Ida&Co Building 3,
Chiswick Business Park,
566 Chiswick High Road
W4 5YA
Londra, Ingiltere

T: +44 (0) 7907 526005