Mapps Home Site Yönetim Platformu

Mapps Home Site Yönetim Platformu, sitede sakinlerinin oturdukları konutla ilgili ihtiyaçları olan her türlü bilgiye en kısa ve kolay yoldan erişmelerini sağlamak için geliştirilmiştir. Konut sakinleri, oturdukları dairenin kendilerine özel sağladıkları tüm fırsat ve avantajlardan bu platform sayesinde faydalanırlar. Platforma ev sahibi, kiracı, uygulayıcı ve yönetici gibi farklı kullanıcı profilleri ile ulaşım sağlanır.

Uygulama yönetim paneli ve portal olmak üzere 2 farklı platformdan oluşur. Yönetim paneli üzerinden proje geneli ile ilgili raporlar alınıp, sistemde yer alacak site ve site yöneticileri tanımlanırken; site yöneticiler ve konut sakinleri ise portal üzerinden uygulamaya erişim sağlar. Site yöneticileri portal üzerinden, konut, konut sakinleri, site görevlileri, site yönetimi ile ilgili dokümanlar ve demirbaş ekipmanlar gibi uygulamaya erişecek kullanıcı profillerini ve site yönetimi ile ilgili gerekli bilgileri tanımlar.

Portal üzerinden site yöneticileri ve konut sakinleri, site ile ilgili şikayet/taleplerini paylaşır, sorularını yöneltir, önemli duyurulardan haberdar olur, site içinde yer alan tesisleri rezerve etme imkanı bulur. Bu işlemlerin hepsi web tabanlı tek bir platform üzerinden yönetilerek, site içerisinde sağlıklı bir düzen ve iletişim sağlanır, konut sakinlerinin memnuniyeti artar.

Bu platforma aynı zamanda bütün smartphone cihazlarında kullanılabilir.

www.mapps.com.tr

 

Let's meet up in social media

Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Contact Us

Esentepe Mahallesi
Salih Tozan Sokak
Polat Apartmanı C Blok
No: 10/16 Kat: 2
34394 Esentepe / İstanbul

T: +(90) 212 356 07 70
F: +(90) 212 356 07 67

Spain Office

Carrer Consell de Cent, No:96, P:1-2, CP: 08015,
Barcelona, İspanya

T: +(34) 677070871

UK Office

17 Green Lanes
London, England, N16 9BS

T: +44 (0) 7907 526005