Müşteri sadakat yönetimi

Müşteri sadakati, iyi yönetilmesi gereken bir süreç; işinizi pazarlamak için harika bir kanaldır.

Son yıllarda, şirket ya da işletmeler müşterilerine sundukları “sadakat programı”, “ödül programı”, “müşteri kulüpleri” vb. birçok programla sadakat kavramını oluşturmaya çalışmaktadır.
Bilgi ve tecrübesi sayesinde Pixelsoftoffice, sadakat programlarını işletmenizin öncelikli amacı olan karlılık ve gelirlerin arttırılmasına yönelik olarak optimize eder, özgün yazılım çözümleri ile işinizi kolaylaştırır.

Pixelsoftoffice, iş ortakları için geliştirdiği müşteri sadakati yazılım projelerinde;

  • Müşterilerin, tercihlerinde o şirket veya markayı öncelikli bir yere koymalarını, 
  • Şirket veya markaların sadık müşterilerini ödüllendirme yoluna gitmelerini,
  • Ödüllendirme sonucunda şirket ve markaların müşterileriyle aralarında kusursuz bir sadakat bağı oluşmasını amaçlamaktadır.


Örneğin; perakende ve hizmet sektörlerine hizmet veren Pixelsoftoffice, gerçekleştirdiği projelerde bayiler aracılığıyla ürün satışı yapan farklı şirketlere bir e-ödüllendirme sistemi tasarlamaktadır. Sistemin içeriği, ciroya bağlı primlerin derecelenmesi üzerine kurulmuştur. Böylece geliştirdiği bu sistemle Pixelsoftoffice, iş ortaklarının performansa bağlı iş verimini arttırmakta ve satış noktalarıyla profesyonel temelli bir iletişim ortamı kurmalarını sağlamaktadır.

İletişim, karşılıklı etkin bir ilişki kurulduğunda başarı getirir. Pixelsoftoffice’in başarısı, müşteri sadakatinin en büyük artısı olan teşvik duygusunu sadece müşterilerinizle paylaşmakla yetinmemesidir. Size özel müşteri sadakati yazılımları ile çalıştığınız tüm iş ortaklarınıza ve üçüncü partilere de ayrıcalıklar sunar. Böylece daha sağlıklı bir iletişim ile iş sürecinizin her anında kazanırsınız.

Unutmayalım ki, insanlara verdiğimiz önem; sadakatin temelini oluşturmaktadır.

Müşteri Sadakat Yönetimi

Castrol - Müşteri Sadakat Yönetimi

Lufthansa - Müşteri Sadakat Yönetimi

Daha ayrıntılı bilgi ister misin?