Emlak rezervasyon yönetimi

Oturduğunuz yerden, gerçekleştirdiğiniz konut projelerini satmak sizce mümkün mü? Hem de internetteki bir uygulama üzerinden.

Pixelsoftoffice Emlak Rezervasyonu Hizmeti ile evet!

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile emlak sektörü de internetteki yerini almaya başladı. Büyük gayrimenkul projeleri, sektörün rekabetçi durumu sonrasında reklam ve tanıtımlar aracılığıyla cazip hale gelmiştir. Büyümekte olan şirketler, ilk etapta projelerini sanal dünyada tanıtmayı ve bir sonraki adımda da satışını gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Bu noktada Pixelsoftoffice’in sunduğu Emlak Rezervasyon Hizmeti iş ortaklarının projelerine ne katar?

İşte Emlak Rezervasyon Hizmeti’nin kazandırdıklarından birkaçı:

  • Gerçekleştirmek istenilen tanıtım ve satış faaliyetlerini tek bir ekranda birleştirir,
  • Müşterilerin daire ve kat planlarını detaylı inceleyebilmesini, projenin artılarını ve kazandırdıklarını yakından görebilmesini sağlar,
  • Klasik gayrimenkul satışında karşılaşılan zorlukları minimuma indirir ve aracıları aradan kaldırarak doğrudan rezervasyon sayesinde işleyişe hız kazandırır,
  • Rezervasyon dışında, satın almak isteyen potansiyel alıcılara seçimlerini garanti altına almak için kaparo ve ön ödeme gibi ek seçenekler sunar.

Hizmetin, Satış-Pazarlama Departmanları açısından artılarından birkaçı ise;

  •  Rezervasyonu gerçekleştirilmiş ve boş daireleri görme imkânı sağlaması,
  •  Detaylı satış ve rezervasyon dökümü ile somut geribildirimler sunmasıdır.


Kısaca, siz konut projelerinizin kat kat yükselmesiyle ilgilenirken, Pixelsoftoffice de projelerinizin kat kat değer kazanmasıyla ilgilenir.

SOYAK - Konut Rezervasyon Projesi

Daha ayrıntılı bilgi ister misin?